Zapraszamy na otwarcie kolejnej ekspozycji z WITRYNA  i spotkanie z Twórcami w przestrzeni obiektu i dzielnicy

 08.07.2021 18:00  Obiekt KREATYWNY JADWIGA
– Ekspozycja będzie dostępna cała dobe przez najbliższe dni . 
 
Natalia DYBOWSKA „JEST” 
„JEST” – Natalia Dybowska
Różnimy się doświadczeniem życiowym, wartościami i usposobieniem, co wpływa na nasze postrzeganie rzeczywistości – możemy poprzez swoją subiektywność postrzegać świat na wiele sposobów, każdy ze swojego punkty widzenia będzie inaczej zapatrywać się i interpretować otaczający nas świat i jego aspekty. Według Protagorasa każdy człowiek jest dla siebie kryterium prawdy – wszystkie doznania i przeświadczenia danej osoby są dla niej prawdziwe. I właśnie ten relatywizm poznania, subiektywne postrzeganie tej samej rzeczy jest tematem pracy – zwłaszcza w odniesieniu do coraz większej polaryzacji społeczeństwa. 
„JEST” to praca semestralna Natalii Dybowskiej, studentki II roku zrealizowaną w pracowni Pracowni Działań Audiowizualnych i Performatywnych, na kierunku Nowych Mediów i Animacji. 
 
Opieka artystyczna i merytoryczna:
prof. dr hab. Kamil Kuskowski i dr Dariusz Fodczuk 
 
kier.Prod : Rafał Bajena
Wspołpraca :  
Akademia Sztuki w Szczecinie/ 
Tu Centrum.Szczecin – FILMSERVICES Szczecin
STBS / festiwal METRO / 
Wsparcie Witryna Jadwigi :
Mecenat Kulturalny Miasta Szczecin 
 
 
Cykl WITRYNA – modelowe działania – jak realizować akcje artystyczne angażujące społecznie – prowadzone we współpracy z Pracownią działań Audiowizualnych i Performatywnych – Wydział Sztuki Mediów Akademia Sztuki w Szczecinie – 
Wyjście Akademii w przestrzeń publiczną