Spotkanie z Dorotą Kowalewską – menadżerką al. Wojska Polskiego

Środa z Menadżerką

Spotkanie z Dorotą Kowalewską – menadżerką al. Wojska Polskiego

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie z menadżerką odnowionej alei Wojska Polskiego – Dorotą Kowalewską. Jeżeli chcesz omówić kwestie związane ze śródmiejskim odcinkiem alei lub zgłosić występujący na niej problem, interesuje Cię, co dalej zadzieje się na tym kawałku Szczecina, masz pomysł na działanie w tym miejscu, lub po prostu chcesz poznać i porozmawiać z menadżerką alei – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! W szczególności zapraszamy społeczność związaną z aleją Wojska Polskiego: jej mieszkańców oraz działających w jej obrębie przedsiębiorców.

Spotkanie odbędzie się w środę 6 grudnia o godz. 18.00 w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1). Udział bezpłatny, nie obowiązują zapisy.

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2023-2024”, koordynowanego przez Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.