Dzieje się w ŚRODKU: Zapraszamy!

Plan działań ŚRODKA. Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego na najbliższe dni wygląda bardzo interesująco. Już dziś zapraszamy do udziału i zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem w centrum miasta.

W dniach 29 i 30 sierpnia w ŚRODKU i na terenie Śródmieścia odbędą się warsztaty fotograficzne #śródmiejsca. Mogą w nich wziąć udział osoby powyżej 12. roku życia, których prace – ukazujące śródmiejski odcinek al. Wojska Polskiego ich oczami – złożą się na wystawę fotograficzną. Załączamy komunikat o rekrutacji na warsztaty, bio notki prowadzących, ich zdjęcie oraz grafikę do wykorzystania. Tutaj można podejrzeć wydarzenie na Facebooku. Zapraszamy gorąco do udziału, bo wydarzenie jest zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych!

Do końca miesiąca można też oglądać w ŚRODKU pierwszą śródmiejską wystawę o al. Wojska Polskiego. Zapraszamy!

1 września na terenie kwartału 40 odbędzie się kolejna odsłona akcji „Odkrywamy szczecińskie podwórka”, którą koordynuje Fundacja Akademia Sztuki i Monika Szpener. ŚRODEK ma przyjemność współtworzyć program całego wydarzenia i będziemy tam opracowywać pomysł na podwórko marzeń. Liczymy na współpracę mieszkańców, bo będzie to jedno z dwóch miejsc, w których we wrześniu wspólnie z mieszkańcami zorganizujemy projekcję filmową w ramach projektu „Miejsce akcji: PODWÓRKO”, finansowanego ze środków Programu SPOŁECZNIK. Drugi pokaz zostanie zorganizowany tydzień później na terenie jednego z podwórek na terenie Osiedla Śródmieście Zachód. Już teraz zapraszamy gorąco do udziału w tych wydarzeniach!

Więcej:

https://www.facebook.com/SrodekSzczecin/?hc_ref=ARSDv-d2oCYJNOKkkQRAu12iRYlsjhpmd4ZyRgFK7laIBFvQ5UjYq9O-v4PZbGNpnks&fref=nf