Wystawa w Środku. Zapraszamy!

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki wraz z Sąsiadami i Partnerami zaprasza na otwarcie wystawy, która znów jest efektem współpracy grupy mieszkańców Szczecina z zaproszonymi przez nas artystami.

Powarsztatowa ekspozycja to artystyczny, subiektywny zbiór fotografii wykonanych przez uczestników podczas warsztatów na koniec wakacji, które prowadzili Maria Stafyniak i Paweł Kula z Rezerwat Idei i OSWAJANIE SZTUKI. Na wystawę składają się zdjęcia z dwóch spacerów po śródmiejskim odcinku alei Wojska Polskiego. Celem dwudniowych działań było spojrzenie na ten fragment miasta jak na inną planetę, z perspektywy obcego, który wszystkiemu się dziwi i wszystko bada.

Otwarcie wystawy już 10 września (niedziela) o godz. 16:00 w Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Partnerzy: Szczecin Floating Garden | Rezerwat Idei | OSWAJANIE SZTUKI
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki powstaje jako miejsce dla społeczności lokalnej, wspierające „Rewitalizację obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowany ze środków Ministerstwa Rozwoju RP i Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 i został wybrany w konkursie na „Modelową rewitalizację miast”.