Wybierz się na spacer po Śródmieściu! Nowa wystawa w witrynie ŚRODKA

Wybierz się na spacer po Śródmieściu! Nowa wystawa w witrynie ŚRODKA

W grudniu 2023 roku ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprosił mieszkańców na fotograficzny spacer po Śródmieściu. Współorganizowała go Ewa Cudnik (Fundacja Thebestofszczecin), inicjatorka i realizatorka plenerów fotograficznych. Uczestnicy – amatorzy i profesjonaliści – podczas kilkugodzinnej przechadzki zrobili setki zdjęć ukazujących miejsca, ludzi, złapane momenty. „Wspólnie wybraliśmy najciekawsze z nich i stworzyliśmy wystawę, która już wkrótce będzie do oglądania w oknach ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego” – zapowiada Kinga Rabińska ze ŚRODKA.

Na wystawie będzie można obejrzeć zdjęcia, których autorami jest 15 twórców: Aksen Photo, Paweł Arczewski, Anna Bury, Aneta Chrzanowska, Kamila Hołody, Piotr Klimek, Tomasz Kogut, Franciszek Markowski, Tomek Snickers Markowski, Bogumił Morzuch, Mirosław Rutkowski, Tomasz Stańkowski, Szymon Szewczyk, Dorota Szubryt i Marek Tondryk.

Otwarcie wystawy już 2 marca o godz. 12.00 w ŚRODKU (ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1).

Koncepcja i realizacja:
Ewa Cudnik
Kinga Rabińska

Oprawa graficzna:
Ada Krawczak

Organizatorzy:
ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
Stowarzyszenie „Oswajanie miasta”
Fundacja Thebestofszczecin

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2023-2024”, koordynowanego przez Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

####

Wydarzenie na Facebooku tutaj