WARSZATY RZEŹBIARSKIE ONLINE – ŚRÓDMIEŚCIE

Zapraszamy na warsztaty ze szczecińskim rzeźbiarzem Wiktorem Zubkiem. 

Czas porzeźbić na Śródmieściu!

W ramach warsztatów uczestnicy pod kierunkiem prowadzącego stworzą w glinie rzeźby i płaskorzeźby wybranych dekorów fasad śródmiejskich kamienic.

Prowadzący wytłumaczy krok po kroku, jak wykonać daną rzeźbę.

Materiały to glina samozastygająca i profesjonalne narzędzia.

Warsztaty odbędą się przy użyciu aplikacji Skype.

Prowadzący przygotuje pakiet materiałów dla każdego wcześniej zapisanego uczestnika (glina oraz narzędzia rzeźbiarskie), które będą do odebrania w pracowni rzeźbiarskiej przed wirtualnym spotkaniem.

Podczas spotkania online prowadzący zaprezentuje technikę wykonania pracy oraz zweryfikuje na bieżąco działania uczestników.

 

Zapraszamy dorosłych oraz dzieci od 10 lat.

 

TERMINY: 28.10., 4.11., 18.11. (środy) godz. 18:00

 

ZAJĘCIA BEZPŁATNE DLA MIESZKAŃCÓW OBSZARU REWITALIZACJI W SZCZECINIE!

Zapisy tel.: 606 599 518 lub e-mail: wiktor.zubek@wp.pl

Prowadzący: Wiktor Zubek – rzeźbiarz działający na terenie Szczecina od 10 lat, rzeźbą zajmuje się od dziecka. Prezes Pogodnego Centrum Kultury i Rękodzieła. Regularnie prowadzi warsztaty dla dorosłych, dzieci i młodzieży – zarówno indywidualne jak i we współpracy ze szkołami, instytucjami, organizacjami pozarządowymi. Odbywały się one na Zamku Książąt Pomorskich, w Pałacu Młodzieży, w Szczecińskiej Agencji Artystycznej, Domu Kultury Senior na Skolwinie, na Deptaku Bogusława i w wielu innych miejscach.

Sfinansowane przez Gminę Miasto Szczecin w ramach zadania: „Diagnoza, oparta na badaniach społecznych, obejmująca aktualne i przyszłe skutki epidemii COVID-19 na działania związane z rewitalizacją obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie, połączona z prowadzeniem działań animacyjnych dla mieszkańców obszaru rewitalizacji.”