Spotkaj się ze szczecińskim (Stop) Chamem

Spotkaj się ze szczecińskim (Stop) Chamem

Irytują Cię zaparkowane samochody? A może przeciwnie, wkurza Cię brak miejsca do zaparkowania w mieście? Oglądasz kanał Stop Cham Szczecin na YT? Bez względu na to czy jesteś zwolennikiem wolności dla samochodów, czy raczej swobody pieszych, zapraszamy do ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego na spotkanie z cyklu „Środy w ŚRODKU”.

Gościć będziemy Szymona Nieradkę, pierwszego donosiciela Szczecina, kaskadera na kanale youtube.com/@StopChamSzczecin oraz twórcę serwisu uprzejmiedonosze.net. Szymon od dziewięciu lat jest zaangażowany w odzyskiwanie przestrzeni pieszych przez kierowców.

Przyjdź na spotkanie, jeśli chcesz:

  • dowiedzieć się, co zrobić z samochodami nielegalnie zaparkowanymi w okolicy;
  • dowiedzieć się, jak usunąć wrak blokujący miejsce postojowe;
  • powiedzieć współautorowi Stop Chama, że nie ma racji;
  • porozmawiać o parkingowcach;
  • pogadać merytorycznie na drażliwe tematy.

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2023 o godz. 18.00 się w ŚRODKU przy ul. bł. Królowej Jadwigi 43/u1. Udział bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Wystarczy przyjść.

Środy w ŚRODKU” to cykl cotygodniowych spotkań, do udziału w których zapraszani są eksperci, aktywni mieszkańcy i doświadczeni przedsiębiorcy, by w kameralnych warunkach podzielili się swoją wiedzą.

Jesteś mieszkańcem Śródmieścia i masz pomysł na zagadnienie, które może stać się tematem Środy w ŚRODKU? Zachęcamy do ich zgłaszania! Można to zrobić mailowo (kontakt@srodek.szczecin.pl), za pomocą komunikatorów na FB lub Instagramie lub osobiście w trakcie dyżurów w ŚRODKU (wtorek i środa od 17.00 do 19.00).

Działanie jest realizowane w ramach projektu „ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki. Miejsce aktywności i wsparcia wspólnot lokalnych obszaru rewitalizacji 2023-2024”, koordynowanego przez Stowarzyszenie „Oswajanie miasta” i współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.