Pokaż się na Wojska Polskiego!

Już 23 września w godz. 11.00 – 16.00 mieszkańcy Śródmieścia będą mieli okazję po raz drugi wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, czyli pikniku w alei Wojska Polskiego.

 

– Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rezerwacji swojego czasu, odwiedzenia nas i wzięcia udziału w pchlim targu – zaprasza Rafał Bajena, ze Stowarzyszenia Twórców i Producentow Sztuki, organizator spotkania. – Będzie można nie tylko nabyć coś ciekawego od innych, ale i samem coś sprzedać, a przy uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach.

To już drugie „Spotkanie przy GŁÓWNEJ Alei”, podczas którego zachodnia pierzeja Alei Wojska Polskiego (od legendarnego Pasztecika, przez plac z dawną Ścianą Płaczu, po równie kultowy Sklep Rybny Atol) przeobrazi się w deptak.

– Będzie muzyka, pokazy i dużo dobrego jedzenia – dodaje Rafał Bajena. – Każdy mieszkaniec może po prostu przyjść  ze swoim stoiskiem i przyłączyć się do pchlego targu. Zapraszamy również okolicznych przedsiębiorców, szkoły, czy organizacje  i stowarzyszenia do udziału w naszym spotkaniu. Na pewno będzie to dobra okazja do promocji swojej działalności wśród mieszkańców.

Udział jest nieodpłatny, nie wymaga także formalności. Osoby zainteresowane wystawieniem swoich dzieł, organizacją pokazu, czy stoiska po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod nr. tel.  506 – 231 – 518 lub 884- 897 – 284.