Papierowe warsztaty o Śródmieściu

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na cykl trzech wydarzeń o tajemniczej nazwie „Śródmieście A4”. Jego uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, jakie możliwości kryje arkusz papieru. 

„W ciągu trzech spotkań warsztatowych wykonamy okładkę małej zaprojektujemy magazyn o Śródmieściu, zszyjemy wykonane przez nas strony w zina, a na koniec nauczymy się projektować afisz.” – zapowiada grafik Zuzanna Waligórska ze ŚRODKA. Motywem przewodnim warsztatów będzie Śródmieście i aleja Wojska Polskiego. Uczestnicy zamienią się w artystów-reporterów, zdających relację z samego serca miasta, a przy okazji poznających owe formy papierowej ekspresji. „Zapraszamy wszystkich – dorosłych i młodzież, także tych, dla których to będzie pierwsza przygoda z warsztatami o papierze.” – dodaje Waligórska.

Spotkania pn. „Śródmieście A4” odbędą się w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od przez bramę od al. Wojska Polskiego 34) w październikowe piątki w godzinach 17:00-19:00. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. W celu rezerwacji miejsca należy przesłać maila na adres: zuza@oswajaniesztuki.pl (w tytule dopisać: Warsztaty A4). Można uczestniczyć we wszystkich spotkaniach lub tylko w jednym.
###
CO: Śródmieście A4 – papierowe warsztaty o Śródmieściu
KIEDY: w październikowe piątki (12., 19. i 26.10.2018), o godz. 17:00-19:00

GDZIE: w ŚRODKU Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od przez bramę od al. Wojska Polskiego 34)
WSTĘP WOLNY
ORGANIZATOR: ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki | Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki” | Gmina Miasto Szczecin