O „SPOŁECZNIKU” W ŚRODKU

Mieszkańcy Śródmieścia zainteresowani realizacją przedsięwzięć na własnym podwórku czy klatce schodowej będą mogli już wkrótce zapytać o możliwości ich finansowania. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Programu SPOŁECZNIK – zachodniopomorskiego systemu wspierania inicjatyw oddolnych.

Wiesz, jakie potrzeby ma najbliższe otoczenie? Masz pomysł na to, jak zmotywować sąsiadów do działania? Program SPOŁECZNIK jest dla Ciebie! Udział w nim mogą brać m.in. grupy nieformalne, czyli 3 osoby fizyczne chętne do wspólnego działania, które (wraz z Opiekunem) mogą starać się o wsparcie finansowe w wysokości do 3 tysięcy złotych. Więcej o programie: www.karrsa.eu/program-spolecznik.

Brzmi zachęcająco? ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie Programu SPOŁECZNIK. Już 25 lipca 2017 r. o godz. 17:00 w ŚRODKU (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b) dowiecie się, kim jest tajemniczy Opiekun grupy nieformalnej oraz czy w projekt trzeba włożyć własne pieniądze. O szczegółach opracowania wniosku i realizacji projektu opowie animator Programu, Zbigniew M. Stafiński. Udział bezpłatny, na spotkanie nie obowiązuje rejestracja.

Program Społecznik – zadanie finansowane z budżetu Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego.

ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki

ul. bł. Królowej Jadwigi 44b („plomba” TBS)

e-mail: srodek@oswajaniesztuki.pl

www.fb.com/SrodekSzczecin