Festiwal Marek. Gra plenerowa

To będzie nie lada wyzwanie dla miłośników zagadek i poszukiwaczy przygód.

W ramach Festiwalu Marek na alei Wojska Polskiego odbędzie się gra plenerowa “Znajdź je wszystkie”, której celem jest odkrycie dziewięciu ukrytych znaków. Na uczestników, którym się to uda czekają atrakcyjne nagrody.

 

Najbliższy weekend na alei Wojska Polskiego będzie wypełniony wieloma atrakcjami. W sobotę i w niedzielę, w różnych miejscach będa odbywać się eventy z udziałem  Marek, zaangażowanych w projekt Słynna Aleja, w tym: “Spotkania filmowe w kinie Pionier”, warsztaty artystyczne, gry planszowe i podwórkowe, zabawy językowe i logiczne, animacje dla dzieci i dorosłych, ścianki do zdjęć, itp.

W ramach Festiwalu Marek odbędzie się również gra plenerowa “Znajdź je wszystkie“. Jej uczestnicy będą szukali dziewięciu znaków, odgadując zagadki i robiąc zdjęcia. Wskazówką będą rymowanki, które mają naprowadzić graczy na ukryty znak. Rymowanka zacznie się od słów:

Słuchajcie mnie odkrywcy, szukajcie tajnych znaków, te znaki dużo większe są od ziarenka maku. A kto z Was znak odnajdzie, kto w tajne miejsca trafi, niech miejsce to uwieczni na jakiejś fotografii.

Ulotki z rymowankami będą dostępne podczas Festiwalu w siedzibach Marek oraz w namiocie organizatora w budynku dawnego Kina Kosmos. Po Festiwalu będzie je można pobrać również w Centrum Informacji Turystycznej na Alei Kwiatowej ( w godzinach pracy CIT).

Na grających będą czekać atrakcyjne nagrody – plecak z logo i grafiką Słynnej Alei.

Plecak jest wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu. Posiada bawełniany sznurek i dwa uchwyty, dzięki którym może służyć też jako torba na zakupy. Wytrzymałość do 5 kg wagi. Jak wygląda plecak można zobaczyć w załączonej grafice.

 

Gra plenerowa „Znajdź je wszystkie” będzie trwała od  17 do 30 września na alei Wojska Polskiego na odcinku od Placu Szarych Szeregów do ul. Krzywoustego. Udział w grze jest bezpłatny.

Szczegółowy Regulamin Gry “Znajdź je wszystkie” znajduje się TUTAJ

 

Mapa festiwalowych atrakcji oraz wizualizacja nagrody w załączniku

Więcej na:

slynnaaleja.szczecin.eu

fb.com/slynnaaleja

Marki zaangażowane w projekt Słynna Aleja: Kino Pionier, Bar Pasztecik, Galeria Ewy i Henryka Sawki, Atelier Mody Sylwia Majdan, pizzeria Piccolo, Bistro Seamor, Cukiernia Koch, biuro tłumaczeń mTłumaczenia i salon optyczny Sekret Optyk.

Projekt Słynna Aleja realizują: Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, Szczecińska Agencja Artystyczna. Partnerami wydarzenia są: Szczeciński Fundusz Pożyczkowy, Szczecińskie TBS, Szczecińska Energetyka Cieplna.