Dni Rodziny 2024 w Alei Wojska Polskiego

Dni Rodziny 2024 w Alei Wojska Polskiego

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Rodziny organizowane przez Centrum Inicjatyw Rodzinnych. To okazja do świętowania z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. W pierwszy wakacyjny weekend na mieszkańców miasta czeka masa atrakcji w Alei Wojska Polskiego.

Centrum Inicjatyw Rodzinnych od początku swojej działalności ma siedzibę w Alei Wojska Polskiego. W tym roku po zakończeniu jej przebudowy trudno wyobrazić sobie bardziej odpowiednie miejsce do świętowania Dni Rodziny.

Pierwszego dnia, w piątek 21 czerwca CIR zaprasza wszystkich mieszkańców na spotkanie do swojej siedziby przy al. Wojska Polskiego 51.

– Będzie można dowiedzieć się z jakiej oferty wsparcia i aktywności mogą skorzystać rodziny oraz poznać bliżej pracowników – mówi Maciej Homis, rzecznik prasowy miasta ds. pomocy społecznej. – Dla najmłodszych czekać będzie mini wystawa prac plastycznych „Rodzinnie w CIR”, malowanie kredą, stoisko z balonami, kreatywne zabawy i fotobudka.

W sobotę 22 czerwca CIR zaprasza na Rodzinny Festyn w Alei Wojska Polskiego.

– Od godziny 11 na uczestników czekać będą przeróżne atrakcje – informuje Maciej Homis. – Będzie to świetna okazja do rodzinnego spędzenia czasu. Od początku imprezy będzie można bawić się przy muzyce, aktywnie spędzić czas i obejrzeć występy wspaniałych artystów – m. in. Szczecińskiej Trzynastki, Chóru Dziewczęcego Polka czy tancerzy ze szczecińskich szkół. Dla dzieci zaplanowano również ciekawe animacje oraz gry i zabawy.

Zwieńczeniem całego weekendu będzie Rodzinne Ognisko, w niedziele 23 czerwca od godziny 12 w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na FB Centrum Inicjatyw Rodzinnych: https://www.facebook.com/share/yRjcpcJ7Q5CuWbxd/

Zapraszamy do wspólnego świętowania!