CYKL BEZPŁATNYCH PORAD EKSPERCKICH

Do września, przez 4 godziny, raz w tygodniu do dyspozycji mieszkańców obszaru rewitalizacji będą eksperci z zakresu wsparcia i rozwoju organizacji pozarządowych i działań związanych z działalnością na rzecz społeczności lokalnej. Najbliższe spotkanie już 8 sierpnia! Spotkaj się z ekspertem, porozmawiaj i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Cykl porad odbędzie się w Śródmiejskim Punkcie Sąsiedzkim „ŚRODEK” przy ul. Bł. Królowej Jadwigi 44b w Szczecinie, gdzie do dyspozycji mieszkańców przez 4 godziny dziennie od godz. 16:00 będą prowadzić dyżur eksperci z dziedziny ekonomii społecznej.

Podczas spotkań będzie można zasięgnąć wiedzy na tematy związane z startem i rozwojem organizacji pozarządowych, wypracowaniem metod funkcjonowania ze szczególnym uwzględnieniem komunikacji ze społecznością lokalną obszaru rewitalizacji, metod poszukiwań finansowania działalności NGO, wymianą doświadczeń, możliwością współpracy między organizacjami pozarządowymi i wiele innych.

– Oferta kierowana jest do osób, które mają w planach zaangażowanie się w działalność społeczną, lub są już aktywni na tym polu i potrzebują wsparcia – mówi Jarosław Bondar, architekt miasta. – To kolejny już cykl porad eksperckich w ramach działań rewitalizacyjnych w naszym mieście.

Dyżurujący eksperci z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej rozwieją wszelkie wątpliwości, odpowiedzą na pytania, pokierują i doradzą.

SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ:

8 SIERPNIA, 13 SIERPNIA, 21 SIERPNIA, 27 SIERPNIA,

4 WRZEŚNIA

Cykl bezpłatnych porad eksperckich został zorganizowany w ramach projektu „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”.

Centrum Informacji Miasta

Urząd Miasta Szczecin